Відкритий турнір з боксу "Олімпійська надія Коломиї" (28.02.2016)

Новини та плани на майбутнє · 29.02.2016 14:09

28 лютого у приміщенні ФСК "Локомотив" відбувся відкритий турнір з боксу серед дітей та юнаків "Олімпійська надія Коломиї". У турнірі взяли участь чотири команди спортивних клубів: "ФСК "Локомотив" (Коломия), "Альянс" (Івано-Франківськ), "СПЗ" (Івано-Франківськ) та "Ринг" (Івано-Франківськ).
На початку відбувся показовий бій між Лєсковесом Ніколаєм та Литвіновим Романом. Усього ж було проведено 24 бої. Кожна з команд показала себе достойно і довела, що наш край дійсно багатий на майбутніх олімпійців. Окрім грамот та медалей, які отримали учасники, від ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука" троє юних боксерів отримали кубки в номінаціях "Кращий боксер турніру" (Гушул Олександр), "За волю до перемоги" (Ткачовський Роман) та "Приз глядацьких симпатій" (Семенчук Михайло). Також Фонд відзначив три клуби, а саме "Альянс", "СПЗ" та "Ринг", грошовими винагородами. Серед коломиян перемогу здобули:
Паньків Владислав
Гушул Олександр
Савченко Даниїл
Гайдук Максим
Томчук Кирил
Іллічум Микола
Павлюк Анатолій
На заході були присутні голова ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука" Сергій Федчук, співзасновник ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука" Тарас Гнатишин та хороший друг загиблого Андрія, а зараз і Фонду, Володимир Гергелюк. Перед початком турніру Сергій Федчук привітав спортменів та побажав їм достойних поєдинків і гідних перемог. Від імені Фонду нагороджував боксерів та клуби нагородами від громадської організації Тарас Гнатишин
Автор: Яна Букреєва

Коментарі вимкнуто