У гостях Гвіздецької школи

Добрі справи · 05.03.2016 18:53

У п'ятницю, 4 березня, Сергій Федчук і Тарас Гнатишин разом з головою Коломийської РДА Любомиром Глушковим відвідали Гвіздецьку школу-інтернат. Маленькі підопічні Фонду дуже зраділи гостям.

Маленькі підопічні Фонду дуже зраділи гостям. Учням школи влаштували невеличкий концерт. Для них виступали вихованці Гвіздецької школи мистецтв "Струмочок Покуття". Позитивом зарядили публіку дует "Дикі гуцули". До слова, хлопці завжди приїздять разом з представниками Фонду потішити дітей, адже вважають, що діти-це найважливіше в нашому житті. Не обійшлось і без приємних сюрпризів. Сергій Федчук і Тарас Гнатишин подарували школі набір спортивних м'ячів, а Любомир Глушков привіз солодощі та фрукти.
ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука" вже давно опікується школою. Ці діти, як ніхто, потребують уваги і маленького дива. Дивлячись на їхні сяючі очі та щирі посмішки, хочеться робити для них більше добра. Наприкінці концерту Тарас Гнатишин пообіцяв дітям приїхати до них з ляльковим театром недільної школи "Небесний човник". Новину вихованці школи сприйняли з ентузіазмом.
Задоволеними та щасливими залишились не тільки діти, а й гості. Щастя дітей легко передається дорослим, і від цього світ стає трішки кращим.
Автор: Яна БукреєваКоментарі вимкнуто