Національна збірна України з боксу серед юнаків тренується у Коломиї

Новини та плани на майбутнє · 14.03.2016 17:45

Стіни Коломийського ФСК «Локомотив» вкотре приймають боксерів. Цього разу тренуються спортсмени національної збірної України з боксу серед юнаків.
Коломию обирають недарма, адже у нас найкраща база для підготовки. Доказ цьому – постійні збори команд України з боксу різних вікових категорій. Тренери команд стверджують – кращого й годі бажати. Зали, тренажери, екологія, привітність місцевих, близькість гір… Усе сприяє досягненню кращих результатів. Спортсмени комфортно почувають себе в таких умовах, тому і викладаються на повну під час тренувань. Команди та тренери дуже вдячні коломийським підприємцям та ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука". Саме завдяки їхньому сприянню в організації та прийомі такі збори проходять на найвищому рівні.
Юніорська збірна наразі готується до змагань, а саме чемпіонату України, який відбудеться у Черкасах. Переможці матимуть змогу боротись на європейських змаганнях та відстоювати честь рідної України.
Зауважимо, що разом з боксерами з усіх куточків України тренуються і вихованці Коломийської школи боксу, зокрема Ярослав Михалушко (чемпіон Європи) та Арсен Дмитрук (призер континентальних змагань). Заслужений тренер України Іван Данилишин зазначає, що у цій віковій категорії наші боксери мають усі шанси здобути перемогу.
Відомо, що наприкінці травня Коломию відвідають боксери збірної Ірландії для проведення матчевої зустрічі. З нетерпінням очікуємо цієї події та запрошуємо усіх повболівати за наших боксерів.
Автор: Яна Букреєва

Коментарі вимкнуто