Цікавий квест у Коломиї

Новини та плани на майбутнє · 30.04.2016 16:57

У Коломийській ЗОШ № 10 знайшли нестандарний підхід до вивчення історії рідного міста. Нещодавно серед учнів школи провели захоплюючий квест. 3 команди, 3 маршрути.
Запекла боротьба на знання Коломиї та її історії тривала протягом обмеженого часу. Проте стати учасником було нелегко - учні складали спеціальні екзамени, щоб потрапити до команди. Та підготовка була того варта. Усі учні отримали море вражень від події, ще й додатковий бонус - дізнались багато нового та цікавого про рідне містечко.

Кожна команда отримала список запитань, усього їх було 10. Місця, де мали побувати учні, вони фіксували на фото. Серед переліку був і пам'ятник Андрію Федчуку біля ФСК "Локомотив". Учитель історії школи, а також й співорганізатор заходу, Тетяна Михайловська стверджує, що такі заходи необхідні, оскільки показують дітям: необов'язково зубрити дати та вивчати історію тільки за партами. Таким чином учнів хотіли зацікавити вивченням історії рідного міста. Додатковим заохоченням стала немала грошова винагорода: за перше місце команда отримувала 2 200 гривень, за друге - 1 100, за третє - 750. Допомогли коштами небайдужі коломияни, серед яких і голова ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука" Сергій Федчук та меценат і хороший друг Фонду Віталій Риндич.
Завершився квест нагородженням переможців, концертом у стінах школи № 10 та невеликим флешмобом.
Чи вдався квест? Відповіддю вам стане велика кількість бажаючих взяти участь, посмішки та блиск у очах дітей.
Автор: Яна Букреєва

Коментарі вимкнуто