ВЕЛИКОДНЄ ДІЙСТВО ВЛАШТУВАЛИ ДІТИ У КОЛОМИЇ (ФОТО)

Преса про нас · 07.05.2016 16:13

Водили гаївки, співали українських пісень, танцювали, декламували вірші і ще й ставили виставу під назвою «У бідної Насті на Великдень».
Таке Великоднє дійство влаштували коломийські школярі і долучилися до акторської гри навіть дошкільнята.

Вихованці недільної школи «Небесний човник», яка працює на добровільних засадах при храмі Рівноапостольних Константина та Єлени, вже не вперше запрошують містян на свої аматорські виступи.

Як правило, юні коломияни готують програми лялькового театру. Працюють над номерами щонеділі у приміщенні вищезгаданого храму.

Отець Юрій Кадинський теж завітав на великодню виставу до юних акторів.

«Я завжди радо підтримую всі ініціативи вихованців недільної школи, адже такими дійствами ми гуртуємо дітей, єднаємо їх у грі, - каже отець Юрій. – Як бачимо, всі діти прийшли на виставу у вишиванках. Розвиваючи любов до рідного краю, таким чином пробуджуємо у них національну свідомість. Хотілося б, щоб такі недільні школи працювали щодня».

Готувала сценарій великодньої програми разом з вихованцями «Небесного човника» вчитель Коломийської ЗОШ №6 Любов Свищук.

«Діти із задоволенням відвідують недільну школу, - провадить розмову Любов Дмитрівна. – До прикладу, репетиції цієї вистави розпочиналися о 12 годині щонеділі, то діти вже задовго до опівдня приходять до церкви. Окрім занять у недільній школі діти відвідують і Богослужіння. Наші вихованці беруть активну участь у ляльковому театрі. Тепер вирішили ставити і вистави, адже серед них є дуже талановиті діти, можливо, й майбутні актори».

Вже не один рік опікується недільною школою голова ГО «Фонд пам’яті Андрія Федчука» Сергій Федчук. Переконаний, що недільних шкіл необхідно відкривати якомога більше.

«Діяльність такого типу закладу при храмі розвиває у дітей духовні цінності, - зазначає Сергій Васильович, - в ігровій формі діти проявляють акторські вміння, хтось вокальні навички, інші – талант декламатора. Тим паче, що недільна школа є безкоштовною. Тому ті, хто не має можливості відвідувати позашкільні заклади, де заняття є платними, мають змогу долучатися до діяльності закладу при храмі Рівноапостольних Константина та Єлени і брати активну участь у роботі лялькового театру, пробувати себе у ролі акторів у виставах».

Коментарі вимкнуто