"Обдарованість року": нагородили найкращих

Новини та плани на майбутнє · 22.05.2016 19:24

Олена Теліга якось сказала: «Перед нашою молоддю стоїть блискуче завдання – стати батьками майбутнього своєї нації». Коломия, безперечно, може похвалитись великою кількістю обдарованих дітей, які гідно показують себе як в науці, так і в спорті, не тільки в Україні, а й за її межами. Доказом цього стало нагородження кращих 135 учнів шкіл та спортивних закладів на щорічному святі «Обдарованість року», яке проходило у приміщенні Коломийського МПК «Народний дім» 20 травня.
Окрім представників влади та духовенства, привітати та підтримати своїх друзів прийшли школярі, вчителі, тренери та батьки переможців. Для них виступали танцювальні колективи та співаки рідного міста. Варто відзначити, що цього навчального року юні коломияни привезли чимало нагород, серед яких перемоги на олімпіадах не тільки обласного, а й Всеукраїнського рівня, дві перемоги на IV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, перемога коломийської команди на обласному турнірі юних біологів та 9 переможців обласного етапу Всеукраїнського товариства Малих наук. Також сім нагород отримали наші учні з мистецьких конкурсів Всеукраїнського рівня.
Щодо спортивних досягнень, то можна з впевненістю сказати, що спортивна Коломия є гордістю не тільки самого міста, а й усієї України, адже запросили на захід для нагородження 45 спортсменів, серед яких є й майстер спорту. Карате, дзюдо, настільний теніс, великий теніс, легка атлетика, важка атлетика, кікбоксинг, флорбол, шашки, шахи, баскетбол, пауерліфтинг, боротьба, вільна боротьба, спортивна гімнастика, футбол і, звичайно ж, бокс - у всіх цих видах спорту є переможці-коломияни. До нагородження спортсменів та їхніх тренерів долучилась і ГО «Фонд пам’яті Андрія Федчука». Спільно з начальником управління освіти Коломийської міської ради Любомиром Бордуном, почесні грамоти та грошові винагороди вручав і голова Фонду Сергій Федчук. У своєму привітальному слові він подякував усім переможцям, а також їхнім батькам та тренерам, адже, за його словами, щира опіка та підтримка рідних і тренерів є тим самим стимулом, який і допоміг юним спортсменам досягти перемоги.

Наприкінці свята до Книги рекордів освіти Коломиї вписали 11 громадян міста. Наостанок хочеться тільки додати, що за такими обдарованими дітьми дійсно майбутнє України. Адже їхня наполегливість, старанність та бажання досягти більших висот дає віру в те, що наша Батьківщина у надійних руках. Неможливо не згадати та не подякувати батькам, вчителям та тренерам, які вірять у своїх дітей та вихованців, підтримують їх та підштовхують на нові звершення.

Автор: Яна Букреєва
Фото: Марта Скрипнюк

Коментарі вимкнуто