Як приймали Міжнародний турнір West Fight 21 у Станіславові

Новини та плани на майбутнє · 23.05.2016 20:04

20 травня в Івано-Франківську відбувся Міжнародний турнір серії West Fight, який проводила Всеукраїнська відкрита ліга змішаних єдиноборств Real Fight Promotion.

Востаннє такий турнір в нашій області приймала Коломия 4 роки тому. Станіславів зібрав 20 найкращих спортсменів з України, Словаччини, Румунії та Камеруну. Усі вони змагались у 10 поєдинках за звання найкращого. Серед учасників були і коломияни – Тарас та Ігор Грицьківи. Така довгоочікувана для області подія зібрала чимало вболівальників. Вражаючі бої тримали в напрузі присутніх протягом усього вечора та залишили незабутні враження.

Турніри серії West Fight проходять по усій Україні, та цього разу організатори спрямували погляд на Івано-Франківську область. Чималу роль відіграла у цьому співпраця президента Всеукраїнської відкритої ліги змішаних єдиноборств Real Fight Promotion Віталія Вовка та віце-президента Івано-Франківської обласної федерації самбо Віталія Риндича, який і запропонував провести цей турнір у Станіславові.
Для гідної організації долучилось чимало меценатів не тільки Львова (Батьківщини RFP) та Івано-Франківська, а й Коломиї. Зокрема, не міг не погодитись допомогти й голова ГО «Фонд пам’яті Андрія Федчука» Сергій Федчук, адже організація завжди радо підтримує спортивні заходи, а тим паче, якщо така подія є рідкістю в нашому краї. Проте, як розповів Віталій Вовк, турніри серії West Fight планують проводити в Івано-Франківській області щороку, особливо враховуючи те, з яким успіхом пройшов останній турнір.

Автор: Яна Букреєва

Коментарі вимкнуто