Веселе спортивне свято "Пластбол" у садочку "Пролісок"

Добрі справи · 25.05.2016 21:32

24 травня у Коломийському ДНЗ № 21 "Пролісок" відбулося спортивне свято "Пластбол", у якому брали участь дві старші групи садочка - "Зіронька" та "Метелик".

Як розповідає завідувач дошкільного закладу Оксана Боднарчук, такий захід у садку проводять щороку в кінці травня і присвячують пам'яті Андрія Федчука, відомого боксера та депутата міської ради, який жив і опікувався мікрорайоном Леонтовича.

Переможці дошкільного закладу потім змагаються з учнями 1 класу школи № 6. Директор школи та завідувач садка тісно співпрацюють, тому на змагання в якості суддів запрошують вчителів школи. Цього року таким суддею став Володимир Ребенчук. Судді спостерігають за тим, щоб усе було чесно і кожна команда отримала гідні оцінки. До слова, групи діляться на дві під-команди: команду хлопчиків та дівчаток, які й змагаються між собою. У кожної групи своя форма: жовта та зелена відповідно. Грають діти у такий собі міні-волейбол у спортивному залі дошкільного закладу. Кожний маленький спортсмен у кінці змагань отримує почесну грамоту, медаль та сік, щоб відновити сили та наповнити себе вітамінами, ну і, звичайно ж, засолодити душу.

Допомагають з організацією свята представники громадської організації "Фонд пам'яті Андрія Федчука". Намагається не пропусакти таку подію голова Фонду Сергій Федчук. Щоразу він приходить не з порожніми руками. Цього року, наприклад, подарував волейбольні м'ячі. "Я дуже люблю дітей. Ну як до них прийти без якогось подаруночка? - посміхається Сергій, - Мене та моїх друзів по Фонду дуже тішить, що колектив садочка опікується спортивним життям дітей і організовує такий цікавий активний відпочинок. Ми залюбки і завжди підтримуємо такі ініціативи, долучаємось і допомагаємо усім можливим. І особисто мені дуже приємно, що це свято присвячене моєму брату Андрію. Я вдячний, що його пам'ятають і щороку проводять таке свято на його честь."

Та головне, що найбільше задоволення отримали найменші учасники свята. Емоції та азарт дітей неможливо передати словами! Вони заряджали присутніх своїм позитивом протягом усього змагання, та теплі емоції залишились і з дорослими, і з дітьми і по його закінченню. Цього разу переможці були в обох командах: серед хлопців перше місце зайняла група "Зіронька", а серед дівчат - "Метелик".

Автор: Яна Букреєва
Фото: Марта Скрипнюк та прес-служба Коломийського ДНЗ № 21

Коментарі вимкнуто