Зі святом, Коломиє!

Добрі справи · 22.08.2016 20:15

Учора Коломия гучно, красиво, достойно відсвяткувала своє 775-річчя! Тисячі людей зібрались в єдиному пориві, щоб відчути дух старовинного міста.

Майстри та майстрині представляли свій крам на "стометрівці", різноманітні розваги влаштували для дітей у парку ім. Трильовського... Цьогоріч місто може похвалитись і рекордами: хор-велетень доніс своїм співом до самих небес "Боже, великий, єдиний", почастували коломиян і гостей міста найбільшим в Україні яблучним пляцком... Не забули і про традиції предків: на площі Відродження різноманітні колективи заряджали давньою енергетикою танців та співів нашого краю.

Коли вечір спустився на місто і забрав спеку дня, сотні людей єдиною хвилею полинули до центральної сцени міста. Там готові були підірвати небо гурти, які зібралися з усієї України, щоб розділити з нами радість, на запрошення нашої громадської організації "Фонд пам'яті Андрія Федчука". Романтичні "Один в каное", драйвові "КораЛЛі", файні "Ot Vinta" і легендарні "Брати Гадюкіни", які привезли з собою ту саму "дівчину з Коломиї".

Концерт вдався на славу. Глядачі із задоволенням підспівували гуртам та заводили танок. У той вечір серце Коломиї і людей билось в унісон. І ми раді, що були ініціаторами цього! Це був неймовірний вечір для нас усіх...
Зі святом тебе, Коломиє!
З любов'ю, ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука

Коментарі вимкнуто