ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука" взяла участь у семінарі

Новини та плани на майбутнє · 28.10.2016 12:47

У Коломиї проходить семінар «Участь громадськості у запровадженні механізмів партиципаторного бюджетування», у якому взяв участь Сегій Федчук, голова ГО "Фонд пам'яті Андрія Федчука". Під час навчання громадські активісти за участю представників місцевої влади напрацювали план заходів з реалізації методології партиципаторного бюджету у м. Коломия.
Методологія партиципаторного бюджетування («бюджет участі», «громадський бюджет») є формою прямої демократії, яка визначається як відкритий процес дискусії та прийняття рішень, в якому кожен мешканець населеного пункту має можливість подати власну пропозицію та шляхом голосування вирішити, в який спосіб витрачати частину місцевого бюджету.


Проект Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ «Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення належного партнерства з органами влади» ставить за мету сприяти розповсюдженню нового механізму участі в Україні, використовуючи польській досвід у цій сфері.Зазначеним Проектом передбачається навчання посадовців міської влади, громадських активістів з питань методології запровадження партиципаторного бюджетного процесу, навчальні поїздки до Польщі, а також опрацювання та запровадження за допомогою українських і іноземних експертів моделі формування місцевих бюджетів за участю громадян у містах-партнерах Проекту.

Коментарі вимкнуто